Yaşam

Uyurken Yağ Yakmak mı Hemde 8 Saat Boyunca!

Uyurken yağ yakmak

Uyurken Yağ Yakmak mı Hemde 8 Saat Boyunca!

Uyurken yağ yakmak size saçma gelebilir. Kilo vermek veya zayıflamak için fitnes salonlarına gideriz fakat ilk haftadan dayanamadan bırakırız. Ama bazı yöntemlerde kilo vermede ve zayıflamada faydalıdır. Peki uyurken kilo vermek için nasıl yağ yakarız veya zayıflarız. İşte bu yazımızda bir çok sporcunun da kullandığı ve inanılmaz fayda sağlayan hemde 8 saat boyunca yağ yakma hızını arttıran ünlü Türk doktor Mehmet öz tarafından tavsiye edilen mucizevi içeceğin tarifini sizlerle paylaşacağız.

Mehmet öz'den uyurken yağ yakan tarif

İş yorgunluğu, stres ve koşuşturmaca derken vücudun yenilenmesi için uyuruz. Uyurken bütün organlarımız çalışmaya devam eder. Dikkat ederseniz sabah kalktığınız da ağzınız kuru bitkin kalkarsınız işte bunun nedeni siz uyurken vücudunuz enerji harcar ve kalori harcar buda yağ yakmak demek. Dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz tarafından tavsiye edilen yağ yakan karışım ile uyurken dahada hızlı ve sağlıklı yağ yakacaksınız hemde 8 saat boyunca toksinlerden arınmış bir şekilde uyanacaksınız.

Uyurken yağ yakan karışım tarifi

Malzemeler:

1 Demet maydanoz

1 Yemek kaşığı sirke

1 Çay kaşığı bal yada zencefil

1 Adet limon

1/2 litre su

Yapılışı:

Blender’ın içine bir demet maydanozu sapıyla birlikte atınız. Ardından 1 yemek kaşığı sirke, tabi elma sirkesi yoksa normal sirkede olabilir. Sonra içine bir çay kaşığı zencefil veya bal atınız. Tekrar ardından 1 adet limonun suyunu sıkınız. Son olarak 1/2 litre suyu blender’ın içine boşaltarak iyice karıştırınız.

Uyurken yağ yakan tarif

Kullanımı:

Akşam yemeği yerine bu karışımı tüketiyoruz. iki günde bir tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Tabi hiç bir uygulama tek başına yeterince fayda sağlamaya bilir. Ama uyurken hiç bir şey tüketmediğimiz için vücut otomatik olarak leptin hormonu salgılar ve yağ yakar buda zayıflamak için bir etki oluşturur. Bu karışımla ise uyurken yağ yamak, dahada hızlanacak.

Not: Bu malzemeler sizde bir alerji etkisi yaratıyorsa bırakmanızı tavsiye ederiz.

Yazar hakkında

Avatar

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.

Yorum yap

Yorum

  • şu yazıyı görüp okumadan geçecek kadın tanımıyorum. Tadı nasıl içilebilecek gibi mi 🙂

    • Ben kullandım gerçekten faydalı metabolizmayı hızlandırıyor. Akşam içip yattığım için sabah daha dinç tok uyandım. Sindirimi düzenliyor o kesin. 🙂

  • Enteresan bir yazı. Ben yağ yakmak için çaba olması gerektiğini düşünenlerdenim tek başına hiçbir karışım yağ yakamaz aslında. Yağlı şekerli gıdalardan aburcuburdan uzak durulmadığı spor yapılmadığı sürece sabah akşam maydanoz yenilse yine de işe yaramaz. Yağ yakımı için kasların ısınması şart. İşe yarar içecek fakat şöyle diyelim sağlıklı beslenilir kardio yapılır yürünür, koşulur yahut hareket edilir üzerine bu içilirse işe yarar. Bir de sağlıklı bir detoks içeceği olur fakat limon ve sirke içerdiğinden midesinde reflü ya da gastrit olanlara tavsiye etmeyelim. Sevgiler 🙂

    • Şimdi burada şunu belirtmek isterim ki bu yöntem Amerikanın en ünlü Türk doktoru Mehmet Öz Tarafından öneriliyor. Yani bu adam adını zedeleyecek işe yaramayan hiç bir şeyi önermez. Özellikle kendimde gece uyumadan denedim sabah terli uyandım. Tabi spor yapılmalı ama bu içecek vücuttaki yağ yakımını ciddi oranda hızlandırıyor. Metabolizmanızı hızlandırıyor. Yazıyı tam okursanız mantıklı bir şekilde açıklandığını göreceksiniz 🙂