Sosyal Medya

Facebook Sözleşme Şartı Aldatmacasına Dikkat !

Facebook Sözleşme Şartı Aldatmacasına Dikkat !

Facebook sözleşme şartı konulu yazı bu aralar sosyal medyayı kasıp kavuruyor. Sakın böyle bir içeriği paylaşmayın böyle bir sözleşmede Facebook’un bile haberi yok !

Facebook Sözleşme Şartı Aldatmacasına Dikkat !

Asparagas içerikleri sosyal medya uzmanları tarafından deşifre edildi. Bunun örneklerinden bir tanesi ise Facebook‘un sözleşme şartı aldatmacısı dır. Paylaşılan içerik şöyledir.

Sosyal medyada sözleşme şartı aldatmacası

Bu tür paylaşımlardan ve Sözleşme şartının değişeceğinden sosyal medya uzmanlarının bile haberi yok. Facebook böyle bir değişiklik yapsa bile bunu size doğrudan ulaştırır. Bu paylaşımlar, fotoğraflar tarafıma aittir şeklinde paylaşımda bulunmak Facebook üzerinde bir etkisi olmamakta birlikte sadece boş bir paylaşımdan ötesi değildir.

Not: Bu tür içerikleri paylaşmayın ve paylaşan arkadaşlarınızı da uyarmayı ihmal etmeyin.

Yazar hakkında

Avatar

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.