Kültür

Tarihteki En Psikopat 6 Çocuk Katil

 6 Çocuk Katil Ve Yaptıkları Korkunç Suçlar

6 çocuk katil ile tanışınca yaptıklarına inanamayacaksınız. İşlediği korkunç cinayetler onların ağır ceza almalarına sebep oldu.

şeytani 6 çocuk katil

1) Mary Bell

mary bell ve cinayeti Marry Bell ve yaptığı cinayet

1968 yılında 2 çocuğu boğarak öldüren Mary, kurbanlarına birinin karnına adının baş harfini kazıdı. Ardından yakalandı ve niye yaptın sorusuna verdiği cevap ise öldürmenin zevkini ve heyecanını yaşamak için yaptım açıklamasında bulundu.

2) Brenda Spencer

brenda yakalandı brenda ceza evinde

1970 yılında okuduğu okula silah ile giren Brenda Spencer,  3 kişiyi öldürüp 8 kişiyi ağır yaralamıştı. İz bırakmamak için öldürdüğü 3 kişinin cesedini tuvalete kitledi ve ardından yaktı. Polisler tarafından yakalanan Brenda Spencer, niye böyle bir şey yaptın sorusuna verdiği cevap ise pazartesi günlerini hayatım boyunca hiç sevmedim ve böyle bir olay pazartesime neşe kattı şeklinde açıklamada bulundu.

3) Graham Young 

Tarihteki En Psikopat 6 Çocuk Katil young ceza evinde

Ailesini ve ardından sınıf arkadaşlarını zehirleyen Graham Young , üvey annesinin ölümüne sebep oldu. Yetkililer bu durum için akıl hastası olduğunu açıklamış ve tedavisi için bir akıl hastanesine yatırmıştır. Graham Young hastanede 9 yıl geçirdikten sonra düzeldiğine inanılarak hastaneden taburcu olur olmasına ancak gitmeden hastanenin yemeğine zehir katarak 70 kişiyi zehirler ve bu 70 kişiden 2 tanesi hayatını kaybetti.

4) Joshua Phillips 

joshua phillips çocuk 6 katil

6 çocuk katil

8 yaşındaki çocuğa beyzbol sopası ile kafasına 3-4 defa vurarak öldürür. İzini kaybettirmek için öldürdüğü çocuğun cesedini bir su yatağına gizler ve bunu fark eden annesi hemen polisi arayıp durumu bildirir. Polise teslim olan Joshua Phıllıps çıkarıldığı mahkemede ömür boyu hapis cezasına çarptırılır.

5) Kipland Kinkel

Kip Kinkel yakalandı kip kinkel tutuklandı

1998 yılında anne ve babasını silahla öldüren Kıpland Kınkel, ardından cesetlerine bomba yerleştirerek okuduğu okulu basar ve 25 kişiyi vurarak 3 kişinin ölümüne sebep olmuştur. Polisler tarafından yakalanan Kıpland Kınkel çıktığı mahkemede 111 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır.

6) Amarjeet Sada

6 çocuk katil

8 aylık kız kardeşini öldüren Amarjeet Sada, ardından 9 aylık kuzeninide acımadan öldürdü. Bu yapılan cinayetler Amarjeet Sada‘nın ailesi tarafından saklandı ve başka bir bebeğin kafasını taş ile ezerek öldürdü ve ardından polisler tarafından yakaladı.

 

 

 

Yazar hakkında

Avatar

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.