Kültür

Küçükken Sevimli Olan Büyüdükçe Çirkinleşen 6 Ünlü

Küçükken Sevimli Olan Büyüdükçe Çirkinleşen 6 Ünlü

Ünlü oyuncuların uyuşturucu, kokain ve alkol gibi zararlı maddeler kullanarak kariyerlerinin kötü gitmesine ve vücut sağlığında bozukluklar oluşmasına sebep oldu. İşte kullandıkları maddeler onları bu hale getirdi.

1) Amanda Bynes

Amanda Bynes uyuşturucu

Çocukluk yaşlarında kendi şov programını sunan Amanda Bynes 2010 yılından bu yana ekranlarda gözükmüyor. Kokain ve sigara bağımlılığı ile bilinen Amanda Bynes son olarak derslere alkollü girdiği için okuldan da atıldı.

2) Courtney Love 

Büyüdükçe çirkinleşen Courtney Love 

Ünlü rock yıldızı Kurt Cobain ile bir konserde 1991 yılında tanışarak ilişkileri başlamış ve ardından 24 Şubat 1992’de evlenmiştir. Cobain öldükten sonra kokain ve uyuşturucu gibi maddeler kullanarak medyanın ilgisini çeken Courtney Love bir çok filmde oynamıştır

3) Edward Furlong

Terminatör 2 filmi ile şöhreti yakalayan Edward Furlong filimde oynadığı dönemde 14 yaşındaydı. Geçtiğimiz ağustos ayında 38’e adım atan Edward Furlong uyuşturucu bağımlılığı yüzünden defalarca hastanelik oldu. uzun süredir Hollywood sinemasına uzak kalan Edward bir dönem ünlü model Paris Hilton ile birlikteydi.

4) Lindsay Lohan

Henüz 7 yaşındayken çocuk modelliği yapmaya başlayan Lindsay Lohan lise yıllarında kullanmaya başladığı uyuşturucu yüzünden kariyerinde büyük düşüş yaşadı. Şuan 29 yaşında olan Lindsay Lohan 2013 yılında uyuşturucu alıp araba kullandığı için 4 ay hapis cezasına çarptırıldı ve 75 bin dolar kefalet bedelini ödeyerek serbest kaldı.

5) Macaulay Culkin

Evde Tek Başına ve Richie Rich gibi filmlerden tanıdığımız Macaulay Culkin, 35 yaşına girdi. Zamanla kullandığı uyuşturucu ve alkolün etkisiyle bu hale geldi.

6) Haley Joel Osment

En iyi genç oyuncu ödülünün sahibi olan Amerika’lı sinema oyuncusu  Joel Osment, 11 yaşındayken Bruce Willis ile birlikte 6. His filminde oynadı. 2006 yılında alkollü araba kullanırken kaza yapan ve o zamanda bu yana başı defalarca belaya giren Joel Osment, şuan 28 yaşındadır ve son dönemde aldığı kilolar nedeni ile gündemde çok konuşuldu.

Yazar hakkında

Avatar

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.