Kültür

Dünyanın En Şeytani 5 Seri Katili

Dünyanın en korkunç en acımasız 5 katili

Dünyanın en şeytani 5 seri katili, yaptıkları cinayetler, tecavüzler işkenceleri ile kan donduruyor.

1) John Wayne Gacy

En Meşhur Sözü; Disneyland’da görüşürüz.

Dünyanın En Şeytani 5 Seri Katili

John Wayne Gacy korkunç cinayetEvli ve 3 çocuk babası olan John Gacy zeki bir iş adamıydı ve hobi olarak paylançoluk yapıyordu. Ancak kimsenin bilmediği bazı gerçekler vardı.  Paylançoluk sırasında kandırdığı erkekleri evinin bodrumunda oyuncaklarının olduğunu söyler ve onları bodruma davet eder. Ardından davetine icap eden erkekleri bağlar ve tecavüz ederek boğarak öldürür. Kurbanlarını vahşice öldürürken  kulaklarına ölümle ilgili cümleler fısıldıyordu. dünyanın en korkunç seri katilleri arasında yerini almaktaydı ve evinde 34 yakın ceset bulunmuştur ve 1980 yılında zehirli iğne ile idam edilmiştir.

2) Edward Gein

En Meşhur Sözü; Bir katil olabilirim ama yamyam asla.

Edward Gein cinayeti

Edward Gein korkunç cinayetleri

Edward GeinKendisine hep kötü davranan annesi ölünce sapıttı. Annesini tekrar diriltmek için anatomi bilimini inceledi. Ardından mezarlıklardan çaldığı cesetler üzerinde deneyler yaptı. Başarısız olunca annesinin yaşında bir kadının derisini yüzdü ve ara sıra kadınlığa özenerek bu deriyi annesinin eski elbiseleriyle birlikte giymeye başladı. Bu durumdan Şüphelenen polisler ise Edward’ın evinde; insan derisi ile kaplanmış sandalyeler, kafatasından yapılmış çorba kaseleri, özenle kesilmiş kadın cinsel organları gibi bulgulara rastladılar. Bunları giyerek kendisini kadın gibi hissettiği insan derisinden bir elbise buldular.

3) Dr Hennry Howard Holmes

En Meşhur Sözü; Dünyaya gözlerim açtım ve şeytan arkadaşım yanımda beklemekteydi.

Dr. Hnnry Holmes korkunç oteli ve cinayetleri

Dr. Holmes 60 odalı otel

Zihninde canlandırdığı cinayetleri işlemek için tenha bir bölgede tasarladığı bir otel inşa etti. Bu gizemli ve korkunç otelde gizli koridorlar, karanlık merdivenler, sahte duvarlar ve penceresiz odalar vardı. Odalara gaz boruları döşenmişti ve ofisteki bir kontrol panelinden bu odalara zehirleyici gaz göndermesi mümkündü. Daha sonra ölen kurbanlarını bodrum katında parçalıyor ve etlerini kemiklerini sıyırdıktan sonra domuz eti alarak eşyalarıyla birlikte pazarda satıyor. iskeletlerini ve organlarını tıp fakültelerine veriyordu. 195’e yakın ceseti bulunmakta.

4) Edmund Kemper

En Meşhur Sözü; Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğümde bir tarafım flört etmek ister öteki tarafım ise kazığa geçirilmiş kafasını düşünür.

Edmund Kemper korkun cinayeti

Edmund Kemper cinayetleri

edmund kemper annesini öldürürkenEdmund Kemper 2.06 metrelik boyu ve 150 kg ağırlığı ile seri katiller arasında en devasa olanıdır. Henüz 15 yaşında basıl bir his olduğunu merak ettiği için babaannesini ve dedesini öldürdü. Daha sonra otostop çeken üniversiteli kızların kafalarını keserek cansız bedenlerine tecavüz etmeye başladı. Öldürmeden duramıyordu, annesi uyurken çekiçle kafasına vurdu ve suratını bir dart tahtası olarak kullandı. Bu vahşeti sonlandırmak için kendisini ihbar eden Edmund Kemper’ın zeka seviyesi oldukça yüksektir.

5) Albert Fish

En Meşhur Sözü; Çocukları seviyorum, onlar lezzetli.

Albert Fish cinayetleri

Albert Fish cinayeti

Yaşlılığı ve konuşma tarzı nedeniyle ilk bakışta güvenilir biri olduğu sanılan Albert Fish aslında insanlık tarihinin en sapkın ve şeytani psikopatıydı. Gözüne kestirdiği çocukların ve ailelerinin güvenini kazanıyor ve bu çocukları torunuyla tanıştırma bahanesi ile evine götürüp büyük bir şehvetle tecavüz ediyordu. kurbanlarının etlerinin yumuşaması için onları sopa ve demir gibi aletlerle dövüyor ve vücutlarını özenle parçalıyordu. Sonrada yemeyi sevdiği bölümleri; patates, soğan, havuç gibi sebzeler ile pişirip günlerce yiyordu. Bazen kurbanlarının kanlarını da içiyor ve gözlerini oyarak burun ve kulaklarını kesiyordu. Bir kurbanının ailesine kızlarını nasıl öldürüp yediğiyle alakalı hastalıklı bir mektup yazınca yakalandı. Elektrikle idam edilmeden son sözü şöyleydi; “Hiç tatmadığım bu zevki tatmaktan mutlu olacağım”

Yazar hakkında

Avatar

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.