Yaşam

Gerçek Dev Hulk İranda Ortaya Çıktı !

Gerçek Dev Hulk İranda Ortaya Çıktı !

İranlı Dev Sajad Gharib olarak tanılan İranlı Sajad Gharibi gerçek vücut kaslarıyla dünyada adından baya söz ettirdi. İnstagram‘da 90 bine yakın takipçisi bulunan İranlı Dev Hulk Sajad Gharibi, 24 yaşında bir genç olmasına rağmen toplamda 155 kilo ağırlığındadır.

Gerçek Dev Hulk İranda Ortaya Çıktı !

İranlı Sajad Gharibi kendi ağırlığından fazla olan 175 kiloyu kaldırmaktadır evet yanlış duymadınız. İmkansız gibi dursa da bu kollara bakınca aslında hiçte imkansız gibi görünmüyor. Vücut geliştirme sporuna kendini adamış olan  İranlı Hulk Sajad Gharibi, İnstagram hesabının diğer vücut geliştiricilerine göre farklı olduğunu belli ediyor. Her gün üstsüz vücuduyla şov yapıp resimlerini çekiyor ve İnstagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor. Resimlere baktığınızda iri bacak, kol, göğüs gibi kaslarının ön planda yer aldığını görebiliyoruz.

Gerçek Dev Hulk İranda Ortaya Çıktı !

İranlı Dev Hulk Sajad Gharibi’nin İnstagram Adresihttps://www.instagram.com/sajadgharibii/

 

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.

Yorum