Yaşam

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti!

Barkın Bayoğlu yaşamı yitirdi

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti!

Altın elbiseli adam namıyla ünlenen Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti. Motosiklet dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Barkın Bayoğlu 15 temmuz şehitler köprüsü üzerinde kaza yaparak hayatını kaybetti.

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti!

Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Öncelikle televizyonda tanılan ve ardından Youtube kanalından altın elbiseli adam tanımıyla motor sevdalılarına öğrettiği kurallar ve samimiyeti ile büyük bir kitleye kendini sevdiren Altın elbiseli adam Barkın Bayoğlu, yaptığı işle kendisine hayran bıraktı. İlk geçirdiği kazada ölümden dönen ünlü motorcu hastanede sosyal medya üzerinden takipçilerine şöyle seslenmişti; “kurallara uyun ve baştan emniyetinizi önleminizi kesinlikle alın” diyerek videolarında da olduğu gibi bir kez daha hayranlarını uyardı. Son kazada ise gece saat 2:00’de 15 temmuz şehitler köprüsünde motoru ile yola devam eder ve bu arada bir araçta Buğra Erdem adlı kişinin eşiyle tartışması sonucu daha köprüye gelmeden sinirli bir şekilde araçtan iner ve karşı şeride geçer fakat o sırada Barkın Bayoğlu Avrupa çıkışı istikametine doğru giderken Buğra Erdem adlı kişiye çarpar. Kazada çarptığı Buğra Erdem adlı kişi olay yerinde hayatını kaybeder. Barkın Bayoğlu ise hastaneye kaldırılır fakat tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeder. Bu üzüntü ve acı durum hayranlarını büyük üzüntüye boğmuştur.

Altın Elbiseli Adam  Barkın Bayoğlu Anısına…

Onun samimiyeti kurallara uyun demesi kendine hayran bırakan yönlerinden bazılarıydı seni unutmayacağız Barkın Bayoğlu 

 

Yazar hakkında

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.

Yorum yap