Teknoloji

Şarj Sorunu Yaşayanlar İçin Çözüm Huawei’den!

Şarj Sorununa En Etkili Çözüm

Şarj Sorunu Yaşayanlar İçin Çözüm Huawei’den!

Şarj sorunu yaşayanlar için çözüm bulan Huawei, 5 dakika içerisinde yaklaşık %50 si şarj edilebilen bataryasını tanıttı. Akıllı telefon kullanan tüketiciler heyecanla bekliyor.

Şarj Sorunu Yaşayanlar İçin Çözüm Huawei'den!

Günümüzde hepimiz akıllı telefonlara sahibiz. Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez teknolojik araçları haline geldi. Bu şekilde bilgiye en hızlı ve etkili bir şekilde ulaşıyoruz, fakat en büyük sorunumuz şarj sorununa çözüm bulamamamız. Bu sorunu çözmek için pek çok Dünya şirketi çalışmalarını sürdürmekte. Bugün şarj sorununa en etkili çözüm Çin merkezli teknoloji dünya devi Huawei tarafından geldi. Şirket 5 dakika içerisinde yaklaşık %50 si şarj edilebilen bataryasını tanıttı. Bataryada kullandıkları gelişmiş elektrotlar lityum iyon pilin normalden 10 kat daha hızlı şarj olmasına imkan tanıyor. Anlaşılan o ki Android işletim sisteminde kullanılacak bu bataryalar  iPhone kullanıcıları için bir şey ifade etmiyor.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.