Teknoloji

Rocket League Çok Yakında Xbox One Kullanıcılarına Geliyor !

Psyonixten Müjdeli haber Rocket League Xbox One'a Geliyor !| Bilgirazzi

Rocket League Çok Yakında Xbox One Kullanıcılarına Geliyor !

Rocket league çok yakında oyun sevenler için xbox one kullanıcılarına geliyor. Yıllardır beklenen oyunu psyonix son noktayı koydu.

Rocket League Xbox One'a Geliyor !

Rocket League arabalarla oynanan bir futbol oyunudur. Oyun ilk olarak Microsoft’un Windows işletim sisteminde ve playstation 4 platformları için piyasada yerini 2015’te almış ve çok ilgi görmüştü. Oyunun zevkini  yaşamanız için psyonix firması öyle tasarlamış ki roketli arabaların oyuna heyecan vermesi ayrıca oyunda ister 1 kişilik ister 4 kişilik oynayabiliyorsunuz. Çevrim içi oynanması da oyuna ayrı bir hava katmış.

Geliştiricisi psyonix Ağustos ayında yaptığı açıklamada oyunun Pc ve PS4 haricindeki platformlarda’da çıkacağını belirtmişti. Çıktığı günden itibaren Pc ve PS4‘te büyük başarı yakalayan oyun şimdi Xbox One için geleceği bildiriliyor. Tayvan altyapısına sahip olan oyun puanlama sistemi Xbox One için puanlandırdı. Fakat önümüzdeki aylarda Xbox One yeni nesil konsollarda çıkması kesinleşecek gibi görünüyor.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.