Teknoloji

iPhone En iyi 5 Uygulamayı Açıkladı!

iPhone En iyi 5 Uygulamayı Açıkladı!

iPhone, uygulama kategorisinde en iyi 5 uygulamayı duyurdu! İPhone modelleri gün geçtikçe kendini yeniliyor ve günümüzde pek çok kullanıcısı var. İşletim sistemi ve kullanıcılarına sunduğu uygulamalarla pek çok insanın vazgeçemeyeceği bir cihaz haline geldi. Peki size sunulan bu uygulamalardan en iyi 5 uygulamayı kullanıyor musunuz ? Emin olmak için birlikte bir göz atalım.

1) McTUBE

iPhone En iyi 5 Uygulamayı Açıkladı!McTube bir youtube temsilcisi. Youtube‘a değişik bir arayüzle bağlanmanızı sağlayarak videolarınızı arka planda oynamanıza olanak sağlıyor.

 

2) VSCO CAM

iPhone En iyi 5 Uygulamayı Açıkladı!Fotoğraf üzerinde çok başarılı bir iPhone uygulaması. Çektiğiniz fotoğrafları size sunduğu muhteşem efektlerle ve bir tuşa basarak yaptığını düzenlemelerle çok farklı bir havaya sokmanızı sağlıyor. Özellikle instagram ve facebook kullanıcıları için vazgeçilmez bir uygulama.

 

3) Wunderlist

İPhone için En iyi 5 UygulamaGünlük yapacağımız işlerin planlanması, hatırlanması açısından çok etkili bir iPhone uygulaması. Şık tasarımı ve geliştirilmiş sistemiyle hayatınızın düzene girmesinde yardımcı oluyor.

 

4) Appzapp

iPhone En iyi 5 Uygulamayı Açıkladı!Bu uygulama sayesinde gün içinde ücretsiz hale gelen ve ucuzlayan uygulamalardan haberdar olacak, istediğiniz uygulamaları takip edebileceksiniz.

 

5) Shazam

iPhone En iyi 5 Uygulamayı Açıkladı!Bir anda bir müzik sesi duydunuz ve hoşunuza gitti ama ismini bilmiyorsunuz. Dinlediğiniz müziği bu programa dinleterek 1 sn içinde müziğin adına ve youtube linkine sahip olacaksınız. Müzik severler için vazgeçilmez bir uygulama.

 

Yazar hakkında

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.