Teknoloji

iPhone 7c ile İlgili Beklenen Açıklama Geldi!

iPhone 7c ile İlgili Beklenen Açıklama Geldi!

iPhone 7c ilgili açıklama sonunda geldi. Dünya teknoloji devi olan Apple hayranları özelliklerini şimdiden merak etmiş durumda şimdi sizlere bu açıklamayı aktaracağız.

iPhone 7c

iPhone 7c ile İlgili Beklenen Açıklama Geldi!

 

İPhone 7c için Apple’dan beklenen haber geldi. 4 inç ekrana sahip olacak iPhone 7c modeli için deneme üretimi başarılı bir şekilde tamamlandı. Ocak ayı itibariyle seri üretime geçilmesinin planlandığı duyuruldu. Öte yandan bu cihazın özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse Apple A9 işlemcisine sahip; bildiğiniz gibi bu işlemci Apple 6 modelleri için üretilmişti ve verimli güç tüketimi , hızlı performanslarıyla iPhone 6 serisi kullanıcıları tarafından olumlu karşılanmıştı. 2GB Ram 8MP kamera ve 1.642 mah kapasitesinde bir pil yer alacak ve kullanıcılarına 3 değişik renk seçeneği sunulmuştur. İphone kesin bir açıklama yapmamış olsa da Nisan ayında bu mükemmel cihazın satışa sunulması bekleniyor.

 

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.