Teknoloji

İpad Pro Pencil Kara Borsada Görüldü !

İpad pro pencil

İpad Pro Pencil Kara Borsada Görüldü !

İpad pro pencil piyasaya sürüldükten sonra merakla beklenen Apple pencil zamanında teslimat yapamamaları bir çok kullanıcının da beklemesine neden oldu.

İpad pro pencil

İpad pro piyasaya sürüldükten sonra merakla beklenen Apple pencil zamanında teslimat yapamamaları bir çok kullanıcının da beklemesine neden oluyor. Apple‘nin pencil kalemini erkenden alan kullanıcılar İpad pro kullanıcılarını sabırsızlıkla beklediklerini bilen kullanıcılar İnternet üzerinden kalemi büyük bir fiyata satışa sunuyor. Ebay’da satışa sunulmuş durumda fiyatı ise 450 doların üzerinde bazı sitelerde ise bu durum açık arttırma ile satılıyor. Apple kullanıcıları ise yüksek para ödemekten kaçınmıyorlar. Apple pencil ülkemize gelmesi sabırsızlıkla bekleniliyor.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.