Teknoloji

En İyi Akıllı Telefon Belli Oldu !

 En İyi Akıllı Telefon Ödülleri Sahipleriyle Buluştu.

Akıllı telefon ürünleriyle iddialı giriş yapan Samsung kavisli ekranı ile piyasaya sürülen Galaxy S6 Edge yılın en iyi ödülünü aldı.

Galaxy S6 Edge en iyi akıllı telefon ödülünü aldı.

GSMA tarafından gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresinde ödüller sahipleriyle buluştu. Daha önce en iyi mobil tablet ödülünü alan Surface Pro 4 alırken en iyi düşük bütçeli telefon ödülünü ise Redmi 2 aldı. Akıllı telefon ödüllerinde kavisli ekrana sahip Samsung Galaxy S6 Edge aldı. Kısaca özelliklerinden bahsedecek olursak 5.1 inç büyüklüğündeQard Hd çözünürlükte, F1.9 diyafram özelliği ile net fotoğraf çekebilme, kablosuz şarj özelliği bulunmakta. Dünyada ilk kavisli telefonu üreten Samsung, Galaxy S6 Edge modelini piyasaya sürüldükten buyana büyük ilgi gördü. Ardından ise 5.7 inç Galaxy S6 Edge+ tanıtımı yapıldı.

Yılın en iyi akıllı saati ise Gear S2‘nin oldu. Klasik ve spor modelleriyle satışa sunulan akıllı saat kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü.

 

Yazar hakkında

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.