Sosyal Medya

Twitter Stickers Özelliğini Kullanıcılarına Tanıttı !

Twitter Stickers’ı Kullanıcılarına Tanıttı!

Twitter stickers özelliğini kullanıcılarına tanıttı. Yeni bir fotoğraf düzenleme aracı olan stickers, Türkiye’de milyonlarca Tweet atılmasıyla sosyal medyada adından baya söz ettirdi. Getirdiği yeni özellikle birlikte fotoğraflarınıza seçtiğiniz sticker’ları ekleye bileceksiniz.

Twitter Stickers Özelliğini Kullanıcılarına Tanıttı !

Twitter yeni özelliği Stickers’ı Tanıttı !

Bu sayede sticker’lar gerçek zamanlı sohbetlere de katılmanızı sağlayacaktır. Çektirdiğiniz fotoğraflarda kullanacağınız sticker’lar istediğiniz boyut ve sayılarda olabilmektedir. Aynı zamanda sticker‘lı fotoğrafı tweet attıktan sonra hashtag üzerinde  görsel dokunuş (spin) ile arama yaparak bulabilirsiniz.

Twitter Stickers Özelliğini Kullanıcılarına Tanıttı !

Şuanda çok ilgi gören Twitter özelliği olan Stickers 2017’de  bir çok kullanıcı tarafından halen kullanılıyor. Şu aralar Stickers üzerinde yeni özellikler geliştiriliyor. Yeni Stickerslarda şuanda kullanıcıya sunulmuş durumda bakalım ileri ki zamanlarda Twitter yeni özelliklerle karşımıza çıkacak mı?

Yazar hakkında

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.