Sosyal Medya

Twitter Stickers Özelliğini Kullanıcılarına Tanıttı !

Twitter Stickers’ı Kullanıcılarına Tanıttı!

Twitter stickers özelliğini kullanıcılarına tanıttı. Yeni bir fotoğraf düzenleme aracı olan stickers, Türkiye’de milyonlarca Tweet atılmasıyla sosyal medyada adından baya söz ettirdi. Getirdiği yeni özellikle birlikte fotoğraflarınıza seçtiğiniz sticker’ları ekleye bileceksiniz.

Twitter Stickers Özelliğini Kullanıcılarına Tanıttı !

Twitter yeni özelliği Stickers’ı Tanıttı !

Bu sayede sticker’lar gerçek zamanlı sohbetlere de katılmanızı sağlayacaktır. Çektirdiğiniz fotoğraflarda kullanacağınız sticker’lar istediğiniz boyut ve sayılarda olabilmektedir. Aynı zamanda sticker‘lı fotoğrafı tweet attıktan sonra hashtag üzerinde  görsel dokunuş (spin) ile arama yaparak bulabilirsiniz.

Twitter Stickers Özelliğini Kullanıcılarına Tanıttı !

Şuanda çok ilgi gören Twitter özelliği olan Stickers 2017’de  bir çok kullanıcı tarafından halen kullanılıyor. Şu aralar Stickers üzerinde yeni özellikler geliştiriliyor. Yeni Stickerslarda şuanda kullanıcıya sunulmuş durumda bakalım ileri ki zamanlarda Twitter yeni özelliklerle karşımıza çıkacak mı?

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.