Sosyal Medya

Facebook Sözleşme Şartı Aldatmacasına Dikkat !

Facebook Sözleşme Şartı Aldatmacasına Dikkat !

Facebook sözleşme şartı konulu yazı bu aralar sosyal medyayı kasıp kavuruyor. Sakın böyle bir içeriği paylaşmayın böyle bir sözleşmede Facebook’un bile haberi yok !

Facebook Sözleşme Şartı Aldatmacasına Dikkat !

Asparagas içerikleri sosyal medya uzmanları tarafından deşifre edildi. Bunun örneklerinden bir tanesi ise Facebook‘un sözleşme şartı aldatmacısı dır. Paylaşılan içerik şöyledir.

Sosyal medyada sözleşme şartı aldatmacası

Bu tür paylaşımlardan ve Sözleşme şartının değişeceğinden sosyal medya uzmanlarının bile haberi yok. Facebook böyle bir değişiklik yapsa bile bunu size doğrudan ulaştırır. Bu paylaşımlar, fotoğraflar tarafıma aittir şeklinde paylaşımda bulunmak Facebook üzerinde bir etkisi olmamakta birlikte sadece boş bir paylaşımdan ötesi değildir.

Bu tür içerikleri paylaşmayın ve paylaşan arkadaşlarınızı da uyarmayı ihmal etmeyin.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.