Mizah

Mizah Kültürünü Kurcala Kanalı İle Keşif Edin!

Mizah-ile-Ankaralı-Genç-Büyük-Oyun-Kurcala

Mizah Kültürüne Yeni Bir Tarz Katan Kurcala Ekibi

Mizah sanatında farklı bir imaj ile çıkış yapan kurcala ekibi, gün geçtikçe takipçilerini arttırmayı başardı. Peki bu mizah kanalı nerede nasıl başladı?

2013 senesinde Ankara da yaşayan bir grup gencin birleşimiyle ve Kurcala adıyla başlamış bir mizah kanalı dır. İsveç’teki Ankaralı genç videosu ile büyük ilgi gören Kurcala ekibi, ülkede garip yaşanmış durumlar ile birlikte memurlar ile ilgili yaptıkları kaliteli mizahları ile çıtayı yükseltti. Her hafta yeni bir mizahla yeni bir tarz ile yüzümüzü güldüren kurcala kanalı, Youtube ve Facebook gibi platformlardan yayın yapmaktadır. Kurcala kanalının kurucusu Nevzat Can Ünsal dır.

1) Memur Hikayeleri

2) İngilizce’yi Etkili Konuşmanın Yolları

3) E-Devlet Üzerinden Flört Uygulaması: E-Görücü

4) Kamu Personeli Atama Sistemi Değişiyor!

5) TRT Programları Değişiyor!

7) Yaza Damgasını Vuran Şeker Diyeti!(Ünlüler Böyle Zayıflıyor)

8) İsveç’teki Ankaralı Genç (I am from Ankara)

9) KPSS Belgeseli

10) Cahil Kesim

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.

Yorum yap