Kültür

Steve Jobs 2015 Filmi 11 Aralıkta Sinemalarda!

Steve Jobs Filmi 2016

Steve Jobs 2015 Filmi 11 Aralıkta Sinemalarda!

Steve Jobs 2015 filmi yaratıcılığı, girişimciliği ve düşünceleri konu alınacak. 2013 yılında Jobs adıyla çıkan ilk filmi şimdi yeni filmi ile 2015 11 Aralık’ta sinemalarda yerini alacak.

 

Steve Jobs 2015 Filmi 11 Aralıkta Sinemalarda!Steve Jobs filmi 11 Aralıkta vizyona giriyor. Yönetmenliğini İngiliz Danny Boyle‘nin yaptığı film Apple’in kurucularından olan 20. yüzyıla damgasını vuran Steve Jobs‘un yaşamını konu alıyor. Filmde Steve Jobs’un Apple markası için verdiği mücadeleler ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta ve bu inanılmaz adamın görüşlerine de yer verilmekte. ABD sinemalarında 23 Ekimde vizyona giren film ABD‘li sinemaseverler tarafından çok ilgi görmese de izleyenler tarafından olumlu karşılandı. Bakalım Türkiye’de nasıl karşılanacak…

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.