Kültür

Sihirbazlar Çetesi 2 Çok Yakında Geliyor!

Sihirbazlar Çetesi 2 Çok Yakında Geliyor!

Sihirbazlar Çetesi 2 iddialı bir şekilde çok yakında vizyona girecek. Komedi ve gizem türündeki Sihirbazlar çetesi 3 yıl sonrasını konu alıyor.

Sihirbazlar Çetesi 2Büyü dünyasının parlayan yıldızlarından Four Horseman bu defa yeni bir düşman için toplanıyor. Sihibaz çetesi 2 filminin kadrosundaki yıldız isimlerden biri ise  Harry Potter karakteriyle tanıdığımız Daniel Radcliffe yer alıyor. Yönetmenliğini Jon Me. Chu‘ yaptığı Sihirbazlar Çetesi 2 filminde Morgan Freeman ve Micheal Caine gibi isimler yer alıyor. Film 10 haziran 2016’da vizyona girecek. Sihirbazlar Çetesi 2 den sonra üçüncü filminin hazırlıklarına başlanmış durumda.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.