Kültür

Rus’un Oyunu 1 Nisan’da Vizyona Girecek !

 Fırat Tanış’ın Rol aldığı Rus’un Oyunu 1 Nisanda Vizyona Girecek

Türkiye‘nin tanınmış iş adamlarından birine yapılan bir oyunu tüm gerçekleriyle Rus’un Oyunu adlı filmde gün yüzüne çıkıyor.

Rus'un Oyunu

Levent Özdemir’in senarist, yönetmen ve yapımcı koltuğunda oturduğu çekimleri İstanbul, Moskova ve Hong Kong‘ta gerçekleşen Rus’un Oyunu; Türkiye‘nin tanınmış iş adamlarından birine oynan bir oyunu şantajı ve altındaki inanılmaz izleyiciyi şoka sokacak. Gerçek olaylardan alınarak çekilmiş ve yaşanmış hikayedir. Filmde Rusya’nın ünlü oyuncularıda Fırat Tanış ile başrolü paylaşıyor. Rusya’nın en ünlü oyuncularından Leonid Kulagin ve Anastasia Klyeva oyunculuklarıyla büyük ilgi görüyor. Film 1 Nisanda vizyona girecek.

Yönetmen & Yapımcı: Levent Özdemir

Oyuncular: Fırat Tanış/ Leonid Kulagin/ Anastasiya KlyevaLevent Özdemir/ 

Nila Fırat/ Murat Topalan/ Orkun Öztürk/ Gülce Dereli/ Tuğce Dural 

Dağıtımcı: Warner Bros Turkey

Yapım Yılı: 2016

 

Tüm Haklar Rus’un Oyun’una Ve Yapımcısına Aittir.
Kaynak; http://rusunoyunu.com/

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.