Kültür

Nasıl Yani 27 Mayıs’ta Sinemalarda !

Nasıl Yani 27 Mayıs’ta Sinemalarda

Nasıl yani adlı film Samsun‘da çekim hazırlıklarına başladı. Filmin senaryosunu yazan ve baş rollerini oynayan yakından tanıdığımız  Aykut Elmas, Uğur Can Akgül ve Halil İbrahim Göker‘in filmi Nasıl Yani 27 Mayıs‘ta sinemalarda.

Nasıl Yani Çok Yakında Sinemalarda !

Komedi türü olan filmin yönetmenliğini Ayhan Özen‘in yaptığı filmde Esin Civangil, Yakup Yavru, Yüksel Ünal, Burak Kut, Serkan Öztürk, Sibel Öztürk ve Ferdi Sancar gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Vine mizah videoları çekerek bir çok kitleye ulaşan ve Facebook’ta 2.5 milyondan fazla hayranı olan Aykut ElmasUğur Can Akgül ve Halil İbrahim Göker sosyal medya hesaplarından filmin fragmanını yayınladılar. Aykut Elmas‘ın hayranları tarafından merakla beklenen filmin vizyona giriş tarihi 27 Mayıs olarak bildirildi.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.

Yorum