Kültür

Leylekler (Storks) Yakında Sinemalarda !

Leylekler (Storks) Yakında Sinemalarda !

Leylekler (Storks) animasyon filminin yönetmenliğini Nicholas Stoller ve Doug Sweetland yaptığı ve senaryonu  Nicholas Stoller keleme aldığı filmin ilk fragmanı yayınlandı ve yakında ülkemizde vizyona girmesi bekleniliyor.

Leylekler (Storks) Yakında Sinemalarda !

ABD yapımı filmi seslendirenler Andy Samberg ve Kelsey Grammer‘a aittir. Bir çok animasyon filmi izlemişsinizdir. Bazıları bizde mükemmel etki yaparken bazıları ise hayal kırıklığına uğrattı. Leylekler (Storks) animasyonun yapımcıları yaptığı açıklamada şuana kadar izlediğiniz ve izlemekten zevk alacağınız en iyi animasyon filmi diye biliriz şeklinde açıklamada bulundu. Filmden kısaca bahsedersek Cornerstore.com adlı dev İnternet mağazasında çalışan leylek Juinor yanlışlıkla bebek yapma makinesini çalıştırır ve böylece istenmeyen tatlımı tatlı sevimli mi sevimli bir bebek dünyaya gelir. Leylek Juinor uzun zamandır bebek teslimi yapmamaktadır. Filmde bebek yapma makinesini çalıştırdığı için bu çocuklara ev bulmaya çalışan bir leyleği konu alıyor.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.