Kültür

Kung Fu Panda 3 Ülkemizde 18 Mart 2016’da İzleyici İle Bulaşacak !

Kung Fu Panda 3 Ülkemizde 18 Mart 2016’da İzleyici İle Bulaşacak !

Kung fu panda 3 ile hayranlarını iki katına çıkaran Dreamworks animasyon şirketi ileri sezonlarda yeni animasyon filmleri ile tekrar karşımıza çıkacağını bildirdi. 

Kung Fu Panda 3

Dreamworks’un sevilen animasyon filmlerinden Kung fu  panda şimdi üçüncü filmi ile 2016’da gösterime girecek. Türkçe fragmanıyla ilgi çeken animasyon film şimdiden ülkemizde büyük hayran kitlesine ulaştığı görülüyor. Film senaryosunu Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisinin imzasını taşıyor. Animasyonun görüntü ve oyunculuk kalitesiyle bir çok animasyon sevenlerini dikkatini üzerine çekmiş durumda Kung fu panda’nın üçüncü filmi ülkemizde 18 Mart 2016’da vizyona girecek

 

20th Century Fox’a aittir, tanıtım amaçlıdır. Materyallerin kopyalanması veya izinsiz şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır.

20th Century Fox’a  Teşekür Ederiz

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.

Yorum