Kültür

Küçük Esnaf: Teaser 2 (8 Nisan’da Sinemalarda)

Küçük Esnaf: Teaser 2 (25 Mart’ta Sinemalarda)

Küçük esnaf, çilingirci Berhudar mafyaya bulaşır. Filmin başlangıcında babasının mafyadan aldığı borç para vefatından sonra miras olarak oğlu Berhudar‘a kalmaktadır.

Esnafımız parayı toparlamaya çalışırken hesapta olmayan olayların arkası kesilmemektedir. Mafyadan kurtulmaya çalışan mahallemizin çilingiri Berhudar’ın peşine düşen filmde aşk, aile ve arkadaşlıktan bahsedilen bir komediye dönüşmektedir. Filim ufak bir hayat yaşayan iki insanın büyük belalarla bulaşıp yakınlaşmasını konu alıyor. Senaryonun baş oyuncularından  İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’la birlikte Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt da filmin başrollerinde yer alıyor. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı Küçük Esnafın birbirinden eğlenceli karakterler ve komik hikayesiyle 25 Mart‘ta seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.