Kültür

Korku Seansı 2 Fragmanı Yayınlandı !

Korku Seansı 2 ( The Conjurin 2) 10 Haziran 2016’da Sinemalar’da

Korku seansı filminin yapımcısı James Wan ve Rob Cowan ilk filiminde büyük başarı elde etmişti. Yapımcı James Wan yaptığı açıklamada  Korku seansı 2  filminde gerçeğe dayalı olaylardan alınmadır ve bu filimde büyük bir izleyici kitlesine ulaşacaklarının açıklamasını yaptı.

Paranormal olayların araştırmacısı olan Lorraine (Vera Farmiga) ve Ed (Patrick Wilson) çifti bu sefer İngiltere‘nin Londra kentindeki kuzeyinde bulunan Enfield bölgesinde araştırma için yola koyuluyor. Peggy Hodgson adında bir bayan eşinden boşanır ve 4 küçük çocuğu ile birlikte büyük bir eve taşınır. Çocuklar belli bir süre evde oynar evde 3. günün gecesinde çocuklar evdeki eşyaların hareket ettiğini fark ederler. Çocuklar bu durumu annesine bildirir anneleri pek önemsemese de evin en küçük kızı Janet‘a (Madison Wolfe) şöyle der; musallat olan gözle görünmez güçler, görmezden gelinemeyecek ölçüde hayatlarına kabus gibi çökecektir. Film Türkiye‘de 10 Haziran 2016‘da gösterime girecek.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.