Kültür

Kong Kafatası Adası (Kong: Skull Island) Maceraya Hazır Olun!

Kong Kafatası Adası (Kong: Skull Island) Maceraya Hazır Olun!

Macera sevenler yeni bir filme hazır olun işte karşınızda Kong Kafatası Adası (Kong: Skull Island) film fragmanı şimdiden 5 milyona yaklaştı. Film 10 Mart’ta sinemalar da!

Filmin konusu 1970 yılında keşifçi ve askerlerden oluşan bir grup Amerika hükumeti tarafından görevlendirilir. Uzman ekip pasifikte insan bile uğramamış bir adaya denk gelir. Filmde yer alan keşif grubunun ekip lideri olarak bilinen James Conrad karakterini (Tom Hiddleston), savaş fotoğrafçısı Weaver karakterini (Brie Larson), sözleşmeli asker Packard karakterini (Samuel L. Jackson) canlandırırken hükmet yetkilisi Randa karakterini (John Goodman) üstlenmiştir. Bu muhteşem ve her yeri cenneti andıran bir ada da keşif yapan bu ekip bir dev yaratığın çemberinde bulunduklarının çok geç farkına varmışlardır.  Artık tehlike onları bekliyor. Film 10 Mart’ta izleyici ile buluşacak.

Kong Kafatası Adası

Filmin Detayı

Filmin yönetmeni izleyiciyi gizemli filmin dünyasına çekmek için ekibi ile 6 ayda 3 kıta gezdi. En güzel ve dikkat çekici manzaraları yakalamak için 2015‘te filmin ilk hazırlıklarına başlayan ünlü yönetmen Jordan Vogt-Roberts, Oahu, Hawaii, Avustralya Gold Coast ve ardından Vietnam’da yer aldılar. Film bir çok yerde gerçekleşse de bazı sahneler filmde yer almadı. Kong: Kafatası Adası oyuncularının ve film ekibinin katıldığı Londra Galası 28 şubat‘ta yapılmasıyla bir çok kişi tarafından yoğun bir kitleye ulaştı.

Yazar hakkında

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.

Yorum

  • Macerayı severim filmin fragmanını izledim. Bu film şimdiden dikkatimi üzerime çekmiş durumda 10 mart ta heyecanla bekliyorum.

  • Bu aralar o kadar iyi filmler çıkıyor ki Hepsini izlemeye yetişmek zor olsa,da Fragmandan izlediğim kadarıyla bu da çok iyi bir film 5 milyon sadece fragman,dan izlendiyse gerisini düşünemedim :)))) Bu hafta iki tane banko film izleyeceğim bunu da eklersem 3 olacak sanırım :)) Teşekkür ederim tanıtım için Macera severlere gelsin yani bizlere

    • Ben teşekkür ederim böylesine güzel yorumunuz için film incelemelerini elimden geldiğince sizlere aktaracağım takipte kalın 🙂

  • Fragmandaki devasa yaratıkları 3D seçeneği ile izlemek harika olacak. 🙂 Bilgilendime için teşekkürler.