Kültür

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 5 Ağustos 2016’da Sinemalarda

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamını Hiç Böyle Görmediniz

Illumination Entertainment ve Universal Pictures tarafından sunulan Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 5 Ağustos 2016‘da sinemalarda.

Filmde evcil hayvanlarınızın siz evden ayrılırken ne yaptıklarını ve o zaman içerisinde sürdükleri hayatı anlatan mükemmel bir komedi filmi. Yönetmenliğini Chris Renaud ve Yarrow Cheney üstlenirken seslendirmesinde ise Louis C.K., Eric Stonestreet ve Kevin Hart gibi isimler yer alıyor. Yönetmen Chris Renaud aynı zamanda Çılgın Hırsız ve Minyonlar gibi animasyon filmlerine imza atmıştır. ABD çıkışlı olan filmin yazarları Brian Lynch, Cinco Paul ve Ken Daurio’dur. Fragmanından anlaşıldığı gibi komedi içeren film, animasyon severler tarafından büyük bir heyecanla bekleniliyor. Animasyon filmi Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 5 Ağustos 2016’da Sinemalarda yerini alacak.

Yazar hakkında

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.

Yorum

  • 8 yıldır bir golden retriever cinsi kızım var, evden çıktıktan sonra neler yaptığını çok iyi bilirim hele ki bebeklik aylarında :)))