Kültür

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 5 Ağustos 2016’da Sinemalarda

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamını Hiç Böyle Görmediniz

Illumination Entertainment ve Universal Pictures tarafından sunulan Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 5 Ağustos 2016‘da sinemalarda.

Filmde evcil hayvanlarınızın siz evden ayrılırken ne yaptıklarını ve o zaman içerisinde sürdükleri hayatı anlatan mükemmel bir komedi filmi. Yönetmenliğini Chris Renaud ve Yarrow Cheney üstlenirken seslendirmesinde ise Louis C.K., Eric Stonestreet ve Kevin Hart gibi isimler yer alıyor. Yönetmen Chris Renaud aynı zamanda Çılgın Hırsız ve Minyonlar gibi animasyon filmlerine imza atmıştır. ABD çıkışlı olan filmin yazarları Brian Lynch, Cinco Paul ve Ken Daurio’dur. Fragmanından anlaşıldığı gibi komedi içeren film, animasyon severler tarafından büyük bir heyecanla bekleniliyor. Animasyon filmi Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 5 Ağustos 2016’da Sinemalarda yerini alacak.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.

Yorum

  • 8 yıldır bir golden retriever cinsi kızım var, evden çıktıktan sonra neler yaptığını çok iyi bilirim hele ki bebeklik aylarında :)))