Kültür

Cinler Hakkında İşinize Yarayacak 10 Korkunç Bilgi !

Cinler Hakkında İşinize Yarayacak 10 Bilgi !

Cinler‘in bazıları musallat olurken bazıları ise ibadetle meşgul olur işte sizlere cinler ile ilgili işinize yarayacak 10 korkunç bilgiyi sizler için derledik.

Cinler Hakkında İşinize Yarayacak 10 Bilgi !

1) Cinler bebeklerini merdivene bırakır. Merdivene çıkarken besmele ile çıkın.

2) Eğer bir aynanın dibinde uyuyakalırsanız, cinler sizle rüya yoluyla ilişkiye girerler.

3) Dolunay olan gece cinlerin en zayıf olduğu gecelerdir. Dolunay çıktığında tüm cinler ayın etrafında toplanır, insanlardan kaçarlar.

4) Büyücüler, cinlere “Çocuklarım, oğullarım” diye hitap ederler. Genelde hiç yıkanmazlar, evleri rutubet kokar. Sadece kemikli et yemeği, bir baş soğan ve bir somun ekmek yerler.

5) Cin çağırma seansını ilk defa deneyen birinin, seans gerçekleştiğinde korkudan ölme ihtimali çok fazladır. 

6) Cin çağırma seansında her rakam cinlerin sizinle iletişimini sağlar. Rakamlar ve anlamları söyle; 1. Burdayım, 2. Ne istiyorsunuz, 3. Niye rahatsız ettiniz, 4. Sizi sevdim, 5. Sizden nefret ediyorum, 6. Seansı bitirin, 7. Korkmayın, 8. Beni bir daha rahatsız etmeyin, 9. Beni bu aleme çağırdınız artık geri dönmeyeceğim, 10. Size zarar vericem

7) Cinler her geldiğinde 3 kez önce rakamlar yoluyla insanlar ile iletişime geçer. Eğer Müslümansa şansınız yaver gider, eğer kafirse ?

8) Sürekli cinsel içerikli filim izleyen kişiler şeytan tarafınsan zincirlenir. Bu olaya Bermut denir. 

9) Sabah namazından sonra veya ezan sırasında duşa girmeyin. Cinler ezan sesinin verdiği korku ile banyoya saklanırlar, o sırada banyoya girmeyiniz musallat olmalarına yol açar. 

10) Cinler insanları ziyarete geldiğinde eğer odanız dağınık ve temiz değilse o odadan ayrılmazlar. Sizi sürekli duvar dibinden izlerler. Gece uyurken asitli içecek içmeniz karabasanın gelmesine neden olur. Karabasanlar insanın en zayıf olduğu anda gelir. Asit bünyeyi yorar. 

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.