Kültür

Cem Yılmaz Yahşi Batı En Komik Gifleri

Cem Yılmaz Yahşi Batı En Komik Gifleri

Cem Yılmaz yahşi batı filmi ile kovboyların dönemi tekrar yaşatan ve içinde Osmanlı dönemini de bağdaştıran filmi ile büyük ilgi görmüştü. İşte sizlere Yahşi Batı filminde derlediğimiz gifler….

Cem Yılmaz En Komik Yahşi Batı Gifleri

                                                              Cem Yılmaz En Komik Yahşi Batı Gifleri

1. Aziz karakterindeki oyuncumuz Osmanlı imparatorluğundan Amerika’ya doğru yol alır. O sırada Teksas yakınlarındaki kovboylar arabanın önünü keser ve yolcuların üstündeki değerli eşyaları toplar.

Cem Yılmaz En komik Gıfleri

2. Aziz karakterindeki oyuncumuz Teksas yakınlarındaki kovboylar tarafından soyuldukları için üzerinde para kalmamıştır. Para kazanmak için Osmanlı macunu yapar ve satar. satışlar tam iyi gidiyor derken o sırada bir kovboy yaklaşır ve Osmanlı macununu elindeki oduna sarmasını ister. Fakat ona saramayacağını söyler ve kovboy sinirlenerek tüm macunu elinden alır. 

Cem Yılmaz En Komik Gifleri

3. Osmanlı macunundan iş çıkmayınca mangal işine giren Aziz, mangal işinden iyi para kazanır. Kazancı düşen Teksas esnafı Aziz’e karşı cephe alır ve burayı terk etmesini söyler ve o sırada kavga çıkar.

Cem Yılmaz En komik sahneler Yahşi Batı Mizahın Kralı Cem Yılmaz

4. Aziz Teksas esnafıyla tartıştığı için mangal işi de yatmış olup para kazanamamıştır. Ardından arkadaşı lemi ile birlikte şerifin yanına gider ve Aziz için 10 dolar ödemesini ister.

Cem Yılmaz En komik sahneler Yahşi Batı Mizahın Kralı Cem Yılmaz

5. Burada Aziz Kızılderili şefi kızıl kayalar ile görüşmeye giderken Kızılderililer tarafından önü kesilir. Kimsin sen sorusuna yakari şeklinde cevap verir. Kızılderililerden biri yakari mi diye sorar o sırada Aziz sallama bir Kızılderili konuşmasıyla bitirir. 
Cem yılmaz yahşi batı komik gifler

Yazar hakkında

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.