İnternet

Anonymous Işide Savaş İlan Ettiğini Duyurdu.

Anonymous hacker grubu

Anonymous Işide Savaş İlan Ettiğini Duyurdu.

Anonymous, Işid ordusuna savaş ilan ettiğini sosyal medyadan duyurdu. Bu açıklamadan sonra Işid hacker grubu her türlü saldırıya açık olduklarını belirtti.

Iside hacker savasi

 

Hacker grubu Fransa’da yapılan katliamın ardından Işide savaş ilan etti. Paris’te cuma günü yaşanan saldırıda 133 kişi hayatını kaybetmişti. Hacker grubu youtube kanalından Işid’e mesaj gönderdi. Mesaj: Biz Anonymous olarak bir çok saldırınızı takip ediyoruz ve harekete geçtik. Şunu bilin ki sizi bulacağız ve tüm bağlantılarınızı işbirlikçileriniz’ide kaçmanıza izin vermeyeceğiz. Size karşı en büyük operasyonu  başlatacağız. Hazırlanın size karşı en büyük saldırı atağımızı yapacağız. Hacker Grubu ayrıca işid bağlantılı bir çok kişinin hesabını haclediklerini ve Bütün bilgileri yayınlamaya devam edeceklerini bildirdiler. [highlight color=”green”]Biz Anonymousuz, Biz Af etmeyiz,  Bizi Bekleyin[/highlight] ifadeleri yer aldı.

Yazar hakkında

Gizem Aras

İstanbul Yıldız Teknik üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdim. Okumayı ve araştırmayı çok severim. Şuan bir yazılım şirketinde bilişim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Kültür, İnternet, Yaşam, Kişisel Gelişim, Sinema, Bilim gibi konulara hakim biriyim. Vakit buldukça yazılarımı bilgirazzi.com sitesinde takipçilerim ile paylaşıyorum.