İnternet

Anonymous Işide Savaş İlan Ettiğini Duyurdu.

Anonymous hacker grubu

Anonymous Işide Savaş İlan Ettiğini Duyurdu.

Anonymous, Işid ordusuna savaş ilan ettiğini sosyal medyadan duyurdu. Bu açıklamadan sonra Işid hacker grubu her türlü saldırıya açık olduklarını belirtti.

Iside hacker savasi

 

Hacker grubu Fransa’da yapılan katliamın ardından Işide savaş ilan etti. Paris’te cuma günü yaşanan saldırıda 133 kişi hayatını kaybetmişti. Hacker grubu youtube kanalından Işid’e mesaj gönderdi. Mesaj: Biz Anonymous olarak bir çok saldırınızı takip ediyoruz ve harekete geçtik. Şunu bilin ki sizi bulacağız ve tüm bağlantılarınızı işbirlikçileriniz’ide kaçmanıza izin vermeyeceğiz. Size karşı en büyük operasyonu  başlatacağız. Hazırlanın size karşı en büyük saldırı atağımızı yapacağız. Hacker Grubu ayrıca işid bağlantılı bir çok kişinin hesabını haclediklerini ve Bütün bilgileri yayınlamaya devam edeceklerini bildirdiler. [highlight color=”green”]Biz Anonymousuz, Biz Af etmeyiz,  Bizi Bekleyin[/highlight] ifadeleri yer aldı.

Yazar hakkında

Ali Mutlu

Daha önceleri Türkiye'nin tanılan iki teknoloji sitesinde editör olarak belli bir süre çalıştım. Sonrasında bir şirkette yazılım uzmanı olarak işe başladım. Şuan özel bir şirkette Ağ mühendisi olarak görev yapmaktayım. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Kurduğum bu sitede vakit buldukça ilgili olduğum konular hakkında yazılar yazıyorum. Bilim, teknoloji, tarih gibi konulara çok merakım vardır.